تخفیف ۵۰ درصد دوره های خودآموز سازدهنی تا دوشنبه ۴ تیر

اجرای آهنگ خوابهای طلایی با ساز دهنی (بهمراه زیرنویس نت)

  • 19 تیر 1401
اجرای آهنگ های ساز دهنی

آهنگ خواب های طلایی با ساز دهنی

آهنگ خواب های طلایی اثر زنده یاد جواد معروفی، آهنگ بسیار زیبایی هست که روی اکثر ساز ها از جمله پیانو، گیتار و ساز های بسیاری بارها و بارها اجرا شده. من هم این آهنگ رو با یک سازدهنی کروماتیک سوزوکی SCX-48 نواختم. 

این آهنگ از نظر سطح سختی، جز آهنگ های ساده محسوب میشه و با کمی دانش در زمینه هارمونیکا و نت خوانی و ریتم خوانی میتونید شما هم روی سازتون اجراش کنید.

همونجور که میبینید کسر میزان این آهنگ 3/4 هست و به این معنی هست که در هر میزان از این قطعه، مجموع کشش نت ها برابر با 3 سیاه هست (یعنی معادل 3 ضرب پا)

برای اجرای آهنگ خواب های طلایی با هارمونیکا، شما باید روی محل قرارگیری نت ها روی خطوط حامل در دو اکتاو اول و دوم سازدهنی مسلط باشید و قبلا تمرین ها یا قطعات ساده ای را در این محدوده صدایی آموخته باشید. و همچنین با کشش نت های سفید نقطه دار، سفید، سیاه و همچنین خط اتحاد و نحوه اجرا شدنش آشنایی داشته باشید.

تمام مطالبی که بالا به آن اشاره کردیم، مقدمات ساز دهنی محسوب میشوند و شما حتما باید این مقدمات رو بصورت آکادمیک فرا گرفته باشید و بعد به سراغ اجرای این قطعات بیایید.

من یک پکیج خودآموز سازدهنی دارم که اطلاعاتش رو میتونید از  اینجا ببینید و در ابتدا دروس رایگانش رو دانلود کنید و اگر با سبک آموزشیم ارتباط برقرار کردید بقیه ی پکیج رو تهیه کنید.

پکیج های آموزشی من از صفر صفر طراحی شدن و بدون هیچ پیش زمینه ای در موسیقی میتونید شروع کنید. همچنین پکیج ها دارای پشتیبانی کاملا رایگان و همچنین ضمانت بازگشت وجه هستند.

دیدگاه خود را بنویسید :