تخفیف ۵۰ درصد دوره های خودآموز سازدهنی تا دوشنبه ۴ تیر

اجرای آهنگ پل از گوگوش با ساز دهنی (بهمراه زیرنویس نت)

  • 12 تیر 1401
اجرای آهنگ های ساز دهنی

آهنگ پل از گوگوش با ساز دهنی

من آهنگ بسیار زیبای پل از گوگوش رو با یک هارمونیکا کروماتیک 12 سوراخه از برند سوزوکی نواختم. مدل دقیق این ساز Suzuki Chromatix SCX-48 هست.

در این ویدیو میتونید زیرنویس نت رو هم مشاهده کنید و اگر دوس داشتید همزمان با من این آهنگ زیبا رو با ساز دهنی اجرا کنید.

این آهنگ در گام سل مینور نواخته شده که مشخصه ی اون، قرار گرفتن دو عدد بمُل در سرکلید این قطعه هست. همونطور که میبینید نت های سی و می در این آهنگ باید بصورت بمُل شده اجرا بشن. یعنی شما نت های در هر جایی از این قطعه که نت سی رو مشاهده کردید باید این نت رو بمُل شده اجرا کنید که معادلش میشه نت لا دیز. و همچنین هر جایی در این قطعه به نت می برخورد کردید باید اون رو بصورت بمُل شده اجرا کنید که معادلش میشه نت ر دیز.

همونطور که میبینید کسر میزان این قطعه 4/4 هست و شما باید بر اجرای کشش نت های سفید، سیاه، چنگ، سفید نقطه دار، دولاچنگ و سکوت سیاه مسلط باشید.

اگر روی این مفاهیم پایه ای تسلط ندارید، میتونید از پکیج های خودآموز من استفاده کنید و از صفر آموزشتون رو شروع کنید و به سطح آمادگی اجرای این قطعات برسید
پکیج های آموزش سازدهنی 20 آهنگ ایران و جهان از صفر صفر طراحی شده و بدون هیچ پیش زمینه ای در موسیقی میتوانید آن را تهیه کنید و بصورت خودآموز کار کنید. پکیج ها دارای پشتیبانی کاملا رایگان و همچنین ضمانت بازگشت وجه هستند.

ویدیوی معرفی پکیج ها رو میتونید از اینجا ببینید.

 

دیدگاه خود را بنویسید :