تخفیف ۵۰ درصد دوره های خودآموز سازدهنی تا دوشنبه ۴ تیر

اجرای آهنگ فیلم میم مثل مادر با ساز دهنی (بهمراه زیرنویس نت)

  • 10 تیر 1401
اجرای آهنگ های ساز دهنی

آهنگ میم مثل مادر با سازدهنی


فیلم میم مثل مادر، به کارگردانی رسول ملاقلی پور و بازی درخشان گلشیفته فراهانی و علی شادمان هست.

من آهنگ زیبای این فیلم رو با ساز دهنی کروماتیک 12 سوراخه نواختم. مدل ساز دهنی من سوزوکی SCX-48 هست. زیرنویس نت این آهنگ رو هم روی تصویر میتونید ببینید و همراه با من این آهنگ رو با سازدهنی تمرین کنید تا در نهایت بتونید به زیبایی اجراش کنید.

من این آهنگ رو در گام دو مینور نواختم که مشخصه ی این گام، قرار گرفتن 3 عدد بمُل در سرکلید هست. در این آهنگ باید نت های سی، می و لا را بصورت بمُل شده اجرا کنید. همچنین کسر میزان این قطعه 6/8 میباشد و باید تسلط کافی روی اجرای قطعات در کسر میزان ترکیبی 6/8 را داشته باشید. برای اجرای این آهنگ با هارمونیکا شما باید روی نت های اکتاو وسط (یعنی سوراخ های 5 تا 8 سازدهنی کروماتیک) و همچنین نت های اکتاو اول ( یعنی سوراخ های 1 تا 4 ساز دهنی کروماتیک) تسلط داشته باشید و همچنین کشش نت های سفید، سیاه، چنگ، سفید نقطه دار، دولاچنگ، تریوله چنگ و سکوت سیاه رو از قبل آموخته باشید.

اگر روی این مفاهیم پایه ای تسلط ندارید، میتونید از پکیج های خودآموز من استفاده کنید و از صفر آموزشتون رو شروع کنید و به سطح آمادگی اجرای این قطعات برسید. 
پکیج های آموزش سازدهنی 20 آهنگ ایران و جهان از صفر صفر طراحی شده و بدون هیچ پیش زمینه ای در موسیقی میتوانید آن را تهیه کنید و بصورت خودآموز کار کنید. پکیج ها دارای پشتیبانی کاملا رایگان و همچنین ضمانت بازگشت وجه هستند.

ویدیوی معرفی پکیج ها رو میتونید از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را بنویسید :